Juba nagu kodus.

Elu, mida oled otsinud: ainulaadne, kvaliteetne, looduslähedane

Tutvu plaanidega!
Video Overlay Element

Naudi
rohelust

Kuna kvartali planeerijad pole oma töös rohelised, vaid väga kogenud tegijad, on nad suutnud luua rohelisusest pakatava elukeskkonna. Sinu uut elupaika ümbritseb kaunis parkmets, Stroomi supelrand on vaid kilomeetri kaugusel ning kogu kvartalit läbib erinevate rohe- ja tegevusaladega promenaaditänav.

Naudi
lähedust

Kui su koduost pole enam kaugel, tea, et juba üsna pea elad paigas, kus ka mitte miski muu pole liiga kaugel. Kesklinn ja teised olulised sõlmpunktid eri suundades on vaid veerand tunni kaugusel. Lihtne startida, lihtne taas koju jõuda.

Naudi
merd

Jaluta randa, harrasta lohesurfi, tee sörkjooksu ühel Tallinna parimal kergliiklusteel, võta päikesevanne otse kuumal rannaliival või vaata lihtsalt lainetavat Läänemerd. Ja tuju lähebki oluliselt mõnusamale lainele.

Naudi
disaini

Hea on planeerida kodu ostmist teades, et ei pea plaani võtma tippdisaineri otsimist. Koostöös PIN arhitektide ja sisearhitekt Birgit Jaanusega on loodud kodud, mis milles iga detail on disainitud kujundamaks sulle mõnusama elukeskkonna.

Naudi
värsket õhku

Kui läheks õige välja, aga oma kodus? Kõigil erinevas suuruses 2-4-toalistel korteritel on rõdud, terrass või eraaed. Lisaks on valik kortereid ka sauna, walk-in garderoobi, mitme pesuruumi või eraldi majapidamisruumiga.

Naudi
mugavust

Kui ümbruskonna rohealad meeldivad kindlasti ka meie neljajalgsetele sõpradele, siis maa-alune parkla sobib nii kahe- kui neljarattalistele. Autot saab parkida mugavalt maa-alusesse garaaži ja ratast hoiusta eraldi ruumis.

Swiper Next Element
Swiper Next Element

Kasvame koos

Hipodroomi Kvartali esimeses etapis kerkivad 5 kortermaja ja 105 korterit, ent see on alles esimene samm unikaalse piirkonna arengus.

Sinu paremat elu silmas pidades loome üheskoos elu- ja ärikvartali, kust justkui polegi vajadust lahkuda. Kogu ala läbib Eesti tipparhitektide Hayashi – Grossschmidt poolt planeeritud unikaalne tegevusaladega promenaad. Siia kerkib kogukonda teenindav munitsipaallasteaed ja siia loovad kontorid ühed Eesti edukamad ettevõtted. Siin saab sportida ja meelt lahutada kodukandist lahkumata autovabal alal. Nii võid elada stressivabas keskkonnas: sul pole vaja kuskile kiirustada, sest sa juba oled kohal. Koos kasvame Eesti mugavaimaks elu- ja äripiirkonnaks.

01 Kuni 4 m kõrgused laed
02 Kõikidel korteritele rõdu, terrass või privaataed
03 Stiilsed siseviimistluspaketid
04 Ilmastikukindel parkimismaja
05 Maast laeni aknad
06 Jahutuse võimalus kõikides korterites
07 Autovaba hooviala
01 Kuni 4 m kõrgused laed
02 Kõikidel korteritele rõdu, terrass või privaataed
03 Stiilsed siseviimistluspaketid
04 Ilmastikukindel parkimismaja
05 Maast laeni aknad
06 Jahutuse võimalus kõikides korterites
07 Autovaba hooviala
Developed by Reaktiiv